سایت انتخابات ۱۴۰۳ متعلق به هیچ کاندیدایی نیست و کاملا مستقل فعالیت می‌کند

Search

لاریجانی با گروه کارگردانی آمد|خوش‌چهره شناسنامه نیاورد

ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با حاشیه‌های متعددی همراه بود.

دومین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری با حضور علی لاریجانی، رئیس سابق مجلس آغاز شد.

خبرنگاران آمادگی حضور وی را نداشتند و خیلی‌ها هنوز به ستاد انتخابات نرسیده بودند که لاریجانی وارد وزارت کشور شد همه در تلاش بودند تا خبر حضور لاریجانی را زودتر از بقیه منتشر کنند.

حاشیه‌های ستاد انتخابات؛ لاریجانی با گروه کارگردانی آمد/ خوش‌چهره شناسنامه نیاورد

به گزارش ایرنا، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، این بار هم با یک گروه کارگردانی و فیلم‌برداری به ستاد انتخابات آمد تا با این شیوه تبلیغاتی خاص در صدر اخبار انتخابات اخیر قرار گیرد، البته حضور تصویر بردار در اطراف علی لاریجانی مانع دید و پوشش خبرنگاران و اعتراض آنها شد. لاریجانی با خواندن متن از پیش نوشته شده در مدت ۵ دقیقه مطالب و دیدگاههای خود را در مورد وضعیت کشور بیان کرد.

فضای حاکم بر ستاد انتخابات و محل استقرار خبرنگاران در روز دوم نشانی از هیجان خبرنگاران دارد همه منتظر حضور داوطلبانی هستند که زمزمه حضورشان در روزهای گذشته به گوش می‌رسید و با نزدیک شدن به روز ثبت‌نام احتمال آمدنشان ‌پررنگ‌تر شده است.

محمود احمدی بیغش، نماینده سابق مجلس دومین داوطلب هم به ستاد انتخابات آمد و بعد از طی مراحل طولانی ثبت نام به سالن سخنرانی آمد و برخلاف بسیاری از نامزدها که برای صحبت کردن، زمان کم می‌آورند، تنها به چند جمله کوتاه بسنده و کرد و بدون اینکه به سوالات خبرنگاران پاسخی بدهد، از حاضرین خداحافظی کرد و از سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور خارج شد.

حاشیه‌های ستاد انتخابات؛ لاریجانی با گروه کارگردانی آمد/ خوش‌چهره شناسنامه نیاورد

بعد از رفتن نامزد دوم انتخابات تا چند ساعت خبر از حضور هیچ داوطلبی نبود تا اینکه محمد خوش چهره نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی که از رقابت در مجلس دوازدهم برای ورود به مجلس بازماند بدون داشتن شناسنامه در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.

عبدالناصر همتی آخرین داوطلب ثبت‌نام کننده در روز دوم بود، زمانی که عکاسان از او خواستند شناسنامه‌اش را در دست بگیرد، یکی از خبرنگاران به او گفت که چرا دستت می‌لرزد و همتی هم در پاسخ به او گفت، دست من نمی‌لرزد، چشم تو می‌لرزد!

البته شوخی دیگر خبرنگاران حاضر در وزارت کشور با همتی هم، پاک کردن انگشت استامپی همتی با آب دهان بود که مورد توجه خبرنگاران و عکاسان قرار گرفت.

کدخبر 1439
Picture of سردبیر

سردبیر

مطالب مرتبط
برچسب‌ها
نظر شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین دیدگاه‌ها
 • احمد:15:12
  سلام ‌اقای‌پزشکیان‌به‌مارای‌دادیم‌چون‌شعوردارم.لطفابه‌شعورماتوهین‌نکنید.هیچ‌دولتی‌نتوانسته‌طرح‌ضربتی‌جایگزینی‌پیکان‌هاوسواری‌فرسوده‌راانجام‌دهد.اگرحقیقت‌رامیگوییددستوردهیدتاتمام‌شدن‌همه‌وجایگزینی‌اخرین‌سواری‌فرسوده‌درایران‌شرکتهای‌خود روسازی‌به‌هیچکس‌وهیچ‌ارگانی‌به‌جزدارندگان‌سواری‌فرسوده.تحویل‌ندهندوتسهیل‌وتسریع‌فرمایید..‌اگرنمیتوانیدراحت‌ترین‌راه‌راانتخاب‌فرماییددستوردهیدطرخ‌جاگزینی‌جمع‌شودماهم‌باهمین‌قراضه‌مان‌بسازیم‌تابمیریم.اینکارازعزاداری‌عاشوراواجبتراست.امام‌حسین‌هم‌راضی‌تراست...مردانه‌صادقانه‌بفرماییدواینقدربه‌شعورماکه‌رای‌به‌شمادادیم.توهین‌نکنیدحق‌مانیست....قم
 • محمد اخوان آتشگاه:14:51
  سلام عرض ادب و احترام تبریک میگم.فقط مشکلات خودراکجااعلامکنیم
 • نهال:23:08
  سلام موفقیت دکتر را تبریک می گم . خواهشا سیستم وزارت آموزش و پرورش را کلا عوض کنید . افراد وزارت خانه وابستگان خود را که هیچ شتیستگی ندارن در سمت های مختلف از جمله مدیر مدرسه گذاشتن که هیچگونه شایستگی ندارن
 • عبدالحق:08:11
  بادرود و سلام ما مردم بلوچستان پشتت هستیم ان الله بعدشم این همه رییس جمهور وعده الکی دادن بنده چهار سال دنبال کارکمیته هستم مستاجرم با بچه ومادر همه خدا شما روخیربده دلگرم شمایم
 • کبری بهرامی:16:05
  عرض سلام و تبریک به آقای پزشکیان آقای پزشکیان امروز روز شهادت حضرت علی اصغر شما رو قسم میدم به گلوی پاره پاره آن عزیز به ما هم کمک کنید یه وام می‌خوام برای خودم شغلی روستامون شروع کنم خیلی هزینه کردم بابت کلاسام رایشگری کمک کنید راه بندازم با کمک جنابعالی ممنونم
 • نظری:21:21
  پرسپولیس از چه نظر پرسپولیس است؟ و استقلال از چه نظر استقلال است؟ اگر پیراهن آبی را بر تن بازیکنان پرسپولیس کنید تبدیل میشود به استقلال ! و بالعکس ... به همین مضحکی ، به همین سادگی ! حالا دیگر فرقی ندارد شما به جلیلی رای داده اید یا پزشکیان ، چون روی پیشانی شما نوشته نشده "رای دهنده به فلانی!" حتی اگر واقعا به پزشکیان رای داده باشید ، دیگران میتوانند بگویند دروغ نگو ، از قیافه ات مشخصه به جلیلی رای دادی و بالعکس ! حالا خوب یا بد پزشکیان به همه مردم بر می گردد فاغ از ژنتیک شان ! اگر یارانه را قطع کند یا افزایش ندهد ، اگر بنزین را گران کند ، اگر تورم بیشتر شود ، اگر بدهی دولت افزایش یابد ، اگر استخدام ها لغو شوند، اگر طرح مسکن متوقف شود ، گریبانگیر همه است از ماکو تا راسک ! البته فقری که برای طبقات ضعیف جامعه ابجاد شود از طرف دیگر به نفع و سود الیگارشی ها هم هست، همان کسانی که ثروت باد آورده زیادی بدست آوردند و حاصلش کاخ هایی شد در دوبی و ابوظبی ... . راهکار چیست؟ آیا باید منتظر بمانیم تا ۴ یا ۸ سال بعد دوباره جلیلی بیاید و فساد را در ایران ریشه کن کند؟؟! با این حساب باید جلیلی برود در اتحادیه اروپا و آمریکا و سایر نقاط جهان هم رئیس جمهور شود تا آنها هم از شر فساد رهایی یابند!!
 • روئا:14:50
  ♦️چرا ۱۴۰۳، عجیب‌ترین انتخابات تاریخ ایران بود؟ ✍️مصطفی فقیهی 🔹عجیب‌ترین انتخابات در تاریخ ایران ‏که پیروزِ آن ‏بدون هیچ قول و وعده ‏و بی‌حمایتِ هیچ سلبریتی ‏و با کسبِ آراء فقرا ‏و بدنه‌ی سنتی-سیستمی ‏و آراءِ نُو خاکستری‌ها ‏و در برابر یک دولت و ستاد و سیما ‏بر صندلی ریاست‌جمهوری نشست ‏🔹با مشارکت مضاعف در دور دوم‌ ‏نسبت به دور اول ‏برخلافِ همه‌ی ادوارِ دو دوره‌ای #برای_ایران #طبیب_ایران #زندگی_بدون_شرمساری 🇮🇷 #همه_باهم_برای_ایران @dr_pezeshkian_ir