سایت انتخابات ۱۴۰۳ متعلق به هیچ کاندیدایی نیست و کاملا مستقل فعالیت می‌کند

Search

دستگاه‌های اداری تمام ظرفیت را برای انتخابات به کار بگیرند

ایسنا/اصفهان فرماندار تیران و کرون گفت: دستگاه‌های اداری و نهادهای خدماتی تمام ظرفیت‌های موجود را برای انتخابات ۸ تیر به کار بگیرند.

علی محمدی کیا، امروز( یکشنبه، ۶ خرداد) در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون، اظهار کرد: انتخابات ۸ تیر بسیار مهم و در شأن ملت ایران باید برگزار شود.

وی افزود: دستگاه‌های اداری و خدماتی تمام ظرفیت خود را برای برگزاری انتخابات با شکوه به کار بگیرند و زمینه‌ حضور پرشکوه مردم را فراهم کنند.

به گزارش ایسنا، فرماندار تیران و کرون ادامه داد: انتخابات پیش رو به سبب اهمیت موضوع اجرایی کشور حائز اهمیت بوده و باید همه برای اجرای آن تلاش کنند.

محمدی کیا به حادثه سانحه بالگرد رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: در جریان تشییع پیکر شهدا، مردم قدرشناسی خود را اثبات کردند.

به گفته وی، مسیر خدمت‌رسانی  در سطح شهرستان مثل کل کشور ادامه دارد و نتایج آن را خواهیم دید.

فرماندار تیران و کرون با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های مدارس برای آغاز فصل مهر ضرورت دارد، تصریح کرد: دستگاه‌های اداری شرایط و فرایند را تسهیل کنند.

محمدی کیا اضافه کرد: آماده‌سازی مدارس برای آغاز مهر و ایجاد انگیزه برای خیران مشکل کمبود فضای آموزشی را رفع می‌کند.

وی همچنین به موضوع اوقات فراغت تابستان اشاره کرد و افزود: تعطیلات دانش آموزان و مهارت‌آموزی آن‌ها بسیار مهم بوده و باید برنامه هدفمند ارائه کنند.

محمدی کیا معتقد است نشاط و شادابی دانش آموزان با ارائه برنامه‌های فراغتی تحقق پیدا می‌کند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون در این جلسه با بیان اینکه دارالقرآن، کانون‌های فرهنگی و تربیتی و پژوهش سرای این شهرستان برای اوقات فراغت فعال هستند، اظهار کرد: ظرفیت مدارس نیز به مجموع مراکز افزوده می‌شود.

حسین صایبی ادامه داد: بیش از نیمی از دانش‌آموزان از خدمات اوقات فراغت استفاده می‌کنند که همکاری دیگر دستگاه‌ها لازم است.

وی با بیان اینکه اردوگاه فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش ظرفیت مهمی برای اوقات فراغت است، خاطرنشان کرد: برنامه‌های فرهنگی در این مرکز اجرا می‌شود.

انتهای پیام

کدخبر 359
Picture of سردبیر

سردبیر

مطالب مرتبط
برچسب‌ها
نظر شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین دیدگاه‌ها
 • احمد:15:12
  سلام ‌اقای‌پزشکیان‌به‌مارای‌دادیم‌چون‌شعوردارم.لطفابه‌شعورماتوهین‌نکنید.هیچ‌دولتی‌نتوانسته‌طرح‌ضربتی‌جایگزینی‌پیکان‌هاوسواری‌فرسوده‌راانجام‌دهد.اگرحقیقت‌رامیگوییددستوردهیدتاتمام‌شدن‌همه‌وجایگزینی‌اخرین‌سواری‌فرسوده‌درایران‌شرکتهای‌خود روسازی‌به‌هیچکس‌وهیچ‌ارگانی‌به‌جزدارندگان‌سواری‌فرسوده.تحویل‌ندهندوتسهیل‌وتسریع‌فرمایید..‌اگرنمیتوانیدراحت‌ترین‌راه‌راانتخاب‌فرماییددستوردهیدطرخ‌جاگزینی‌جمع‌شودماهم‌باهمین‌قراضه‌مان‌بسازیم‌تابمیریم.اینکارازعزاداری‌عاشوراواجبتراست.امام‌حسین‌هم‌راضی‌تراست...مردانه‌صادقانه‌بفرماییدواینقدربه‌شعورماکه‌رای‌به‌شمادادیم.توهین‌نکنیدحق‌مانیست....قم
 • محمد اخوان آتشگاه:14:51
  سلام عرض ادب و احترام تبریک میگم.فقط مشکلات خودراکجااعلامکنیم
 • نهال:23:08
  سلام موفقیت دکتر را تبریک می گم . خواهشا سیستم وزارت آموزش و پرورش را کلا عوض کنید . افراد وزارت خانه وابستگان خود را که هیچ شتیستگی ندارن در سمت های مختلف از جمله مدیر مدرسه گذاشتن که هیچگونه شایستگی ندارن
 • عبدالحق:08:11
  بادرود و سلام ما مردم بلوچستان پشتت هستیم ان الله بعدشم این همه رییس جمهور وعده الکی دادن بنده چهار سال دنبال کارکمیته هستم مستاجرم با بچه ومادر همه خدا شما روخیربده دلگرم شمایم
 • کبری بهرامی:16:05
  عرض سلام و تبریک به آقای پزشکیان آقای پزشکیان امروز روز شهادت حضرت علی اصغر شما رو قسم میدم به گلوی پاره پاره آن عزیز به ما هم کمک کنید یه وام می‌خوام برای خودم شغلی روستامون شروع کنم خیلی هزینه کردم بابت کلاسام رایشگری کمک کنید راه بندازم با کمک جنابعالی ممنونم
 • نظری:21:21
  پرسپولیس از چه نظر پرسپولیس است؟ و استقلال از چه نظر استقلال است؟ اگر پیراهن آبی را بر تن بازیکنان پرسپولیس کنید تبدیل میشود به استقلال ! و بالعکس ... به همین مضحکی ، به همین سادگی ! حالا دیگر فرقی ندارد شما به جلیلی رای داده اید یا پزشکیان ، چون روی پیشانی شما نوشته نشده "رای دهنده به فلانی!" حتی اگر واقعا به پزشکیان رای داده باشید ، دیگران میتوانند بگویند دروغ نگو ، از قیافه ات مشخصه به جلیلی رای دادی و بالعکس ! حالا خوب یا بد پزشکیان به همه مردم بر می گردد فاغ از ژنتیک شان ! اگر یارانه را قطع کند یا افزایش ندهد ، اگر بنزین را گران کند ، اگر تورم بیشتر شود ، اگر بدهی دولت افزایش یابد ، اگر استخدام ها لغو شوند، اگر طرح مسکن متوقف شود ، گریبانگیر همه است از ماکو تا راسک ! البته فقری که برای طبقات ضعیف جامعه ابجاد شود از طرف دیگر به نفع و سود الیگارشی ها هم هست، همان کسانی که ثروت باد آورده زیادی بدست آوردند و حاصلش کاخ هایی شد در دوبی و ابوظبی ... . راهکار چیست؟ آیا باید منتظر بمانیم تا ۴ یا ۸ سال بعد دوباره جلیلی بیاید و فساد را در ایران ریشه کن کند؟؟! با این حساب باید جلیلی برود در اتحادیه اروپا و آمریکا و سایر نقاط جهان هم رئیس جمهور شود تا آنها هم از شر فساد رهایی یابند!!
 • روئا:14:50
  ♦️چرا ۱۴۰۳، عجیب‌ترین انتخابات تاریخ ایران بود؟ ✍️مصطفی فقیهی 🔹عجیب‌ترین انتخابات در تاریخ ایران ‏که پیروزِ آن ‏بدون هیچ قول و وعده ‏و بی‌حمایتِ هیچ سلبریتی ‏و با کسبِ آراء فقرا ‏و بدنه‌ی سنتی-سیستمی ‏و آراءِ نُو خاکستری‌ها ‏و در برابر یک دولت و ستاد و سیما ‏بر صندلی ریاست‌جمهوری نشست ‏🔹با مشارکت مضاعف در دور دوم‌ ‏نسبت به دور اول ‏برخلافِ همه‌ی ادوارِ دو دوره‌ای #برای_ایران #طبیب_ایران #زندگی_بدون_شرمساری 🇮🇷 #همه_باهم_برای_ایران @dr_pezeshkian_ir