سایت انتخابات ۱۴۰۳ متعلق به هیچ کاندیدایی نیست و کاملا مستقل فعالیت می‌کند

Search

۲۱۰۰ ناظر انتخابات کرمانشاه را رصد کردند/ تخلف حاد نداشتیم

ایسنا/کرمانشاه رییس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه از رصد انتخابات در
کرمانشاه توسط ۲۱۰۰ ناظر خبر داد و افزود: خوشبختانه تا کنون تخلف حادی گزارش نشده است.

حجت الاسلام محسن مفید در جمع خبرنگاران حاضر در محل ستاد انتخابات استان کرمانشاه از نظارت ۲۱۰۰ ناظر در این مرحله از انتخابات در سطح حوزه انتخابیه کرمانشاه خبر داد و افزود: ناظران از یک ماه پیش تحت آموزش قرار داشتند تا بتوانند امروز نظارت مطلوبی در برگزاری سالم انتخابات داشته باشند.

وی در خصوص برخی گزارشات خرید و فروش رای گفت: در این زمینه گزارشاتی دریافت کرده ایم، اما این گزارشات باید مستند باشد تا به آن رسیدگی شود.

مفید با بیان اینکه فرآیند اخذ رای هنوز در برخی شعب به دلیل ازدحام جمعیت ادامه دارد گفت: از ساعت ۲۲ انتخابات پایان یافته، اما شعب مکلف به اخذ رای از تمام حاضران در شعبه هستند، بنابراین هنوز باید منتظر پایان رای گیری در تمام شعب باشیم تا بتوانیم گزارش عوامل نظارتی در شعب را دریافت کنیم.

وی افزود: همچنین با پایان رای گیری ممکن است گزارشاتی از عوامل انتظامی و قضایی داشته باشیم که تمام این گزارشات بررسی و ارزیابی شده و به هیات مرکزی نظارت اعلام می شود.

رییس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تا این لحظه (ساعت ۲۳) تخلف حادی در جریان روند انتخابات گزارش نشده است.

مفید در خصوص امکان رد صلاحیت برخی کاندیداها هم گفت: قانون این اختیار را به شورای نگهبان داده تا در صورت دریافت گزارش تخلفات کاندیداها، تا زمان صدور اعتبارنامه آنها در خصوص تایید صلاحیت آنها تجدیدنظر کند.

وی افزود: هر یک از داوطلبان هم که به فرآیند انتخابات اعتراض دارند می‌توانند شکایت مستند خودرا به هیات های اجرایی و تواما به شورای نگهبان ارائه دهند و برای این کار یک هفته فرصت دارند و پس از این مدت شورای نگهبان به این اعتراضات رسیدگی خواهد کرد.

انتهای پیام

کدخبر 436
Picture of سردبیر

سردبیر

مطالب مرتبط
برچسب‌ها
نظر شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین دیدگاه‌ها
 • احمد:15:12
  سلام ‌اقای‌پزشکیان‌به‌مارای‌دادیم‌چون‌شعوردارم.لطفابه‌شعورماتوهین‌نکنید.هیچ‌دولتی‌نتوانسته‌طرح‌ضربتی‌جایگزینی‌پیکان‌هاوسواری‌فرسوده‌راانجام‌دهد.اگرحقیقت‌رامیگوییددستوردهیدتاتمام‌شدن‌همه‌وجایگزینی‌اخرین‌سواری‌فرسوده‌درایران‌شرکتهای‌خود روسازی‌به‌هیچکس‌وهیچ‌ارگانی‌به‌جزدارندگان‌سواری‌فرسوده.تحویل‌ندهندوتسهیل‌وتسریع‌فرمایید..‌اگرنمیتوانیدراحت‌ترین‌راه‌راانتخاب‌فرماییددستوردهیدطرخ‌جاگزینی‌جمع‌شودماهم‌باهمین‌قراضه‌مان‌بسازیم‌تابمیریم.اینکارازعزاداری‌عاشوراواجبتراست.امام‌حسین‌هم‌راضی‌تراست...مردانه‌صادقانه‌بفرماییدواینقدربه‌شعورماکه‌رای‌به‌شمادادیم.توهین‌نکنیدحق‌مانیست....قم
 • محمد اخوان آتشگاه:14:51
  سلام عرض ادب و احترام تبریک میگم.فقط مشکلات خودراکجااعلامکنیم
 • نهال:23:08
  سلام موفقیت دکتر را تبریک می گم . خواهشا سیستم وزارت آموزش و پرورش را کلا عوض کنید . افراد وزارت خانه وابستگان خود را که هیچ شتیستگی ندارن در سمت های مختلف از جمله مدیر مدرسه گذاشتن که هیچگونه شایستگی ندارن
 • عبدالحق:08:11
  بادرود و سلام ما مردم بلوچستان پشتت هستیم ان الله بعدشم این همه رییس جمهور وعده الکی دادن بنده چهار سال دنبال کارکمیته هستم مستاجرم با بچه ومادر همه خدا شما روخیربده دلگرم شمایم
 • کبری بهرامی:16:05
  عرض سلام و تبریک به آقای پزشکیان آقای پزشکیان امروز روز شهادت حضرت علی اصغر شما رو قسم میدم به گلوی پاره پاره آن عزیز به ما هم کمک کنید یه وام می‌خوام برای خودم شغلی روستامون شروع کنم خیلی هزینه کردم بابت کلاسام رایشگری کمک کنید راه بندازم با کمک جنابعالی ممنونم
 • نظری:21:21
  پرسپولیس از چه نظر پرسپولیس است؟ و استقلال از چه نظر استقلال است؟ اگر پیراهن آبی را بر تن بازیکنان پرسپولیس کنید تبدیل میشود به استقلال ! و بالعکس ... به همین مضحکی ، به همین سادگی ! حالا دیگر فرقی ندارد شما به جلیلی رای داده اید یا پزشکیان ، چون روی پیشانی شما نوشته نشده "رای دهنده به فلانی!" حتی اگر واقعا به پزشکیان رای داده باشید ، دیگران میتوانند بگویند دروغ نگو ، از قیافه ات مشخصه به جلیلی رای دادی و بالعکس ! حالا خوب یا بد پزشکیان به همه مردم بر می گردد فاغ از ژنتیک شان ! اگر یارانه را قطع کند یا افزایش ندهد ، اگر بنزین را گران کند ، اگر تورم بیشتر شود ، اگر بدهی دولت افزایش یابد ، اگر استخدام ها لغو شوند، اگر طرح مسکن متوقف شود ، گریبانگیر همه است از ماکو تا راسک ! البته فقری که برای طبقات ضعیف جامعه ابجاد شود از طرف دیگر به نفع و سود الیگارشی ها هم هست، همان کسانی که ثروت باد آورده زیادی بدست آوردند و حاصلش کاخ هایی شد در دوبی و ابوظبی ... . راهکار چیست؟ آیا باید منتظر بمانیم تا ۴ یا ۸ سال بعد دوباره جلیلی بیاید و فساد را در ایران ریشه کن کند؟؟! با این حساب باید جلیلی برود در اتحادیه اروپا و آمریکا و سایر نقاط جهان هم رئیس جمهور شود تا آنها هم از شر فساد رهایی یابند!!
 • روئا:14:50
  ♦️چرا ۱۴۰۳، عجیب‌ترین انتخابات تاریخ ایران بود؟ ✍️مصطفی فقیهی 🔹عجیب‌ترین انتخابات در تاریخ ایران ‏که پیروزِ آن ‏بدون هیچ قول و وعده ‏و بی‌حمایتِ هیچ سلبریتی ‏و با کسبِ آراء فقرا ‏و بدنه‌ی سنتی-سیستمی ‏و آراءِ نُو خاکستری‌ها ‏و در برابر یک دولت و ستاد و سیما ‏بر صندلی ریاست‌جمهوری نشست ‏🔹با مشارکت مضاعف در دور دوم‌ ‏نسبت به دور اول ‏برخلافِ همه‌ی ادوارِ دو دوره‌ای #برای_ایران #طبیب_ایران #زندگی_بدون_شرمساری 🇮🇷 #همه_باهم_برای_ایران @dr_pezeshkian_ir