سایت انتخابات ۱۴۰۳ متعلق به هیچ کاندیدایی نیست و کاملا مستقل فعالیت می‌کند

Search

ضرورت حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری

ایسنا/مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه آیت الله شهید رئیسی سمت‌های گوناگون قضایی، اجرایی، حوزوی و آستان قدسی داشتند اما از میان همه اینها به خادمی امام هشتم (ع) افتخار کرده و عشق می‌ورزیدند، گفت: حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب کسی که با این فرهنگ، ولایت‌مداری، روحیه جهادی هم‌خوانی داشته باشد مهم است، اینجاست که مصیبت آدم تسکین و التیام پیدا می‌کند.
ضرورت حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری

ایسنا/مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه آیت الله شهید رئیسی سمت‌های گوناگون قضایی، اجرایی، حوزوی و آستان قدسی داشتند اما از میان همه اینها به خادمی امام هشتم (ع) افتخار کرده و عشق می‌ورزیدند، گفت: حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب کسی که با این فرهنگ، ولایت‌مداری، روحیه جهادی هم‌خوانی داشته باشد مهم است، اینجاست که مصیبت آدم تسکین و التیام پیدا می‌کند.

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی امروز در «سوگواره ادبی روز وداع یاران» به‌مناسبت گرامیداشت شهدای خدمت، ضمن عرض تسلیت حادثه غمباری که بر ملت انقلابی به‌خاطر از دست دادن جمعی از فرزندان خدوم، صدوق، جهادی و دلسوز وارد شده، اظهار کرد: مازندران ۱۶هزار خادمیار رسمی امام رضا(ع) دارد، خدمت به یک زائر هر چند ناچیز سمت خادمی می‌دهد، دور و نزدیکی، رسمی و غیررسمی اصلا مطرح نیست.

آیت الله محمدی لائینی با بیان اینکه نوکری ائمه اطهار از هزار آقایی بهتر است و به انسان عزت می‌دهد، افزود: اگر پناهنده بارگاه آقا امام رضا شویم خوب است.

نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد: خوب است که انسان در غم از دست دادن یک عده پاک و صدیق هم ناله شود، وقتی امام حسین (ع) به شهادت رسید یک عده خوشحالی و پایکوبی کردند، عده ای گریه؛ و تا قیامت هم ادامه دارد، ما جزو کدام صف هستیم؟

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه تا یک ماه دیگر انتخابات داریم حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری بسیار موثر است، خاطرنشان کرد: باید فردی انتخاب شود که با این فرهنگ، ولایت‌مداری، روحیه جهادی شهید جمهور هم‌خوانی داشته باشد، اینجاست که مصیبت آدم تسکین و التیام پیدا می‌کند.

این مسئول ضمن تسلیت پیشاپیش سالروز رحلت امام خمینی (ره) و شهدای ۱۵خرداد، گفت: مردم ما نشان دادند که بصیر بوده و پای انقلاب ایستاده‌اند؛ این پرچم را روی دست نگه می‌دارند.

انتهای پیام

کدخبر 457
Picture of سردبیر

سردبیر

مطالب مرتبط
برچسب‌ها
نظر شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین دیدگاه‌ها
 • احمد:15:12
  سلام ‌اقای‌پزشکیان‌به‌مارای‌دادیم‌چون‌شعوردارم.لطفابه‌شعورماتوهین‌نکنید.هیچ‌دولتی‌نتوانسته‌طرح‌ضربتی‌جایگزینی‌پیکان‌هاوسواری‌فرسوده‌راانجام‌دهد.اگرحقیقت‌رامیگوییددستوردهیدتاتمام‌شدن‌همه‌وجایگزینی‌اخرین‌سواری‌فرسوده‌درایران‌شرکتهای‌خود روسازی‌به‌هیچکس‌وهیچ‌ارگانی‌به‌جزدارندگان‌سواری‌فرسوده.تحویل‌ندهندوتسهیل‌وتسریع‌فرمایید..‌اگرنمیتوانیدراحت‌ترین‌راه‌راانتخاب‌فرماییددستوردهیدطرخ‌جاگزینی‌جمع‌شودماهم‌باهمین‌قراضه‌مان‌بسازیم‌تابمیریم.اینکارازعزاداری‌عاشوراواجبتراست.امام‌حسین‌هم‌راضی‌تراست...مردانه‌صادقانه‌بفرماییدواینقدربه‌شعورماکه‌رای‌به‌شمادادیم.توهین‌نکنیدحق‌مانیست....قم
 • محمد اخوان آتشگاه:14:51
  سلام عرض ادب و احترام تبریک میگم.فقط مشکلات خودراکجااعلامکنیم
 • نهال:23:08
  سلام موفقیت دکتر را تبریک می گم . خواهشا سیستم وزارت آموزش و پرورش را کلا عوض کنید . افراد وزارت خانه وابستگان خود را که هیچ شتیستگی ندارن در سمت های مختلف از جمله مدیر مدرسه گذاشتن که هیچگونه شایستگی ندارن
 • عبدالحق:08:11
  بادرود و سلام ما مردم بلوچستان پشتت هستیم ان الله بعدشم این همه رییس جمهور وعده الکی دادن بنده چهار سال دنبال کارکمیته هستم مستاجرم با بچه ومادر همه خدا شما روخیربده دلگرم شمایم
 • کبری بهرامی:16:05
  عرض سلام و تبریک به آقای پزشکیان آقای پزشکیان امروز روز شهادت حضرت علی اصغر شما رو قسم میدم به گلوی پاره پاره آن عزیز به ما هم کمک کنید یه وام می‌خوام برای خودم شغلی روستامون شروع کنم خیلی هزینه کردم بابت کلاسام رایشگری کمک کنید راه بندازم با کمک جنابعالی ممنونم
 • نظری:21:21
  پرسپولیس از چه نظر پرسپولیس است؟ و استقلال از چه نظر استقلال است؟ اگر پیراهن آبی را بر تن بازیکنان پرسپولیس کنید تبدیل میشود به استقلال ! و بالعکس ... به همین مضحکی ، به همین سادگی ! حالا دیگر فرقی ندارد شما به جلیلی رای داده اید یا پزشکیان ، چون روی پیشانی شما نوشته نشده "رای دهنده به فلانی!" حتی اگر واقعا به پزشکیان رای داده باشید ، دیگران میتوانند بگویند دروغ نگو ، از قیافه ات مشخصه به جلیلی رای دادی و بالعکس ! حالا خوب یا بد پزشکیان به همه مردم بر می گردد فاغ از ژنتیک شان ! اگر یارانه را قطع کند یا افزایش ندهد ، اگر بنزین را گران کند ، اگر تورم بیشتر شود ، اگر بدهی دولت افزایش یابد ، اگر استخدام ها لغو شوند، اگر طرح مسکن متوقف شود ، گریبانگیر همه است از ماکو تا راسک ! البته فقری که برای طبقات ضعیف جامعه ابجاد شود از طرف دیگر به نفع و سود الیگارشی ها هم هست، همان کسانی که ثروت باد آورده زیادی بدست آوردند و حاصلش کاخ هایی شد در دوبی و ابوظبی ... . راهکار چیست؟ آیا باید منتظر بمانیم تا ۴ یا ۸ سال بعد دوباره جلیلی بیاید و فساد را در ایران ریشه کن کند؟؟! با این حساب باید جلیلی برود در اتحادیه اروپا و آمریکا و سایر نقاط جهان هم رئیس جمهور شود تا آنها هم از شر فساد رهایی یابند!!
 • روئا:14:50
  ♦️چرا ۱۴۰۳، عجیب‌ترین انتخابات تاریخ ایران بود؟ ✍️مصطفی فقیهی 🔹عجیب‌ترین انتخابات در تاریخ ایران ‏که پیروزِ آن ‏بدون هیچ قول و وعده ‏و بی‌حمایتِ هیچ سلبریتی ‏و با کسبِ آراء فقرا ‏و بدنه‌ی سنتی-سیستمی ‏و آراءِ نُو خاکستری‌ها ‏و در برابر یک دولت و ستاد و سیما ‏بر صندلی ریاست‌جمهوری نشست ‏🔹با مشارکت مضاعف در دور دوم‌ ‏نسبت به دور اول ‏برخلافِ همه‌ی ادوارِ دو دوره‌ای #برای_ایران #طبیب_ایران #زندگی_بدون_شرمساری 🇮🇷 #همه_باهم_برای_ایران @dr_pezeshkian_ir