سایت انتخابات ۱۴۰۳ متعلق به هیچ کاندیدایی نیست و کاملا مستقل فعالیت می‌کند

Search

جلیلی ثبت‌نام کرد/ کواکبیان با ۵ برنامه آمد

نام نویسی از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری از ساعت هشت صبح امروز در وزارت کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی انتخابات ۱۴۰۳، زنگ آغاز ثبت نام از داوطلبان انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح امروز به صدا درآمد. با دستور وزیر کشور، درب‌های ستاد انتخابات در خیابان فاطمی به روی داوطلبانی که خود را در قامت ریاست جمهوری دیده‌اند باز شد. با توجه به تمهیدات اندیشیده شده، تنها داوطلبانی توانستند وارد محل اصلی ثبت نام شوند که واجد شرایط ۱۲گانه اعلامی از سوی ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱ بودند.

صباغیان، مقتدایی، کواکبیان، حشمتیان و سعید جلیلی از جمله چهره‌های سیاسی بودند که در روز نخست در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند.

قبل از آنکه «سعید جلیلی» وارد وزارت کشور شود، هواداران وی با در دست داشتن بنرهای حمایتی خود، منتظر او بودند.

از دیگر حواشی حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ستاد انتخابات کشور که مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته بود، حضور «امیرحسین ثابتی» نماینده مردم تهران در مجلس دوازدهم بود. خبرنگاران از ثابتی پرسیدند که آیا همراهی وی با یک نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری، مشکل‌ساز نخواهد بود؟ که وی در پاسخ به این سؤال تصریح کرد: کسانی که قانون را به ضد قانون تبدیل می‌کنند همان کسانی هستند که سال ۹۶ وقتی آقای ظریف در قامت وزیر امور خارجه به صورت غیرقانونی رفت کنار روحانی و سخنرانی کرد، سکوت کرده بودند.

۱۸:۰۰: پایان روز اول ثبت نام انتخابات

اولین روز ثبت نام چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که از ساعت ۸ صبح با دستور وزیر کشور آغاز شد، ساعت ۱۸:۰۰ پایان یافت.

۱۷:۳۸: حشمتیان: «دولت رفاه» را تشکیل می‌دهم
رئیس خانه احزاب پس از ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: نام دولت من، «دولتِ رفاه» خواهد بود.

۱۷:۳۴: میراحمدی: هیچ مشکل امنیتی در برگزاری انتخابات نخواهیم داشت

رئیس کمیته ستاد امنیت انتخابات کشور بیان اینکه در زمینه برگزاری انتخابات هیچ مشکل امنیتی نداریم و نخواهیم داشت، گفت: انشاءالله براساس نظرسنجی‌ انتخابات ۱۴۰۳ که صورت می‌گیرد، شاهد یک انتخابات رقابتی و پرشور باشیم.

۱۶:۵۷: بازدید معاون وزیر کشور از ستاد انتخابات

سید مجید میراحمدی، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور از محل ستاد انتخابات در وزارت کشور بازدید کرد.

۱۶:۴۱: «سعید جلیلی» در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد/ به دولتی نیاز داریم که برنامه داشته باشد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برای نام نویسی در انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات شد.

۱۶:۰۷ رئیس خانه احزاب ردای داوطلبی انتخابات را برتن کرد

«قدرتعلی حشمتیان» رئیس خانه احزاب ایران ‌و نماینده ادوار مجلس، برای ثبت نام در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.

۱۴:۵۴: مقتدایی: شعار انتخاباتی من «ایرانِ ما» است

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه بخش‌های کشور نیازمند رسیدگی هستند و شعار انتخاباتی من «ایران ما» است.

۱۴:۱۱: تاکنون ۳ داوطلب دارای شرایط قطعی ثبت نام بودند

«محسن اسلامی» با اعلام گزارشی از نخستین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری تا ساعت ۱۴، گفت: تا این لحظه، ۳ داوطلب دارای شرایط قطعی ثبت نام بودند.

۱۳:۳۵: عباس مقتدایی داوطلبی خود در انتخابات را اعلام کرد

جلیلی آخرین ثبت‌نام کننده روز نخست/ کواکبیان با ۵ برنامه آمد+ فیلم و عکس

«عباس مقتدایی» نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری ثبت نام کرد.

۱۲:۴۹: کواکبیان: نام دولت من «دولتِ مردم‌سالار» است

دبیرکل حزب اصلاح طلب مردم‌سالاری پس از ثبت نام در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت که نام دولتی که او می خواهد با آن وارد عرصه انتخابات شوم، «دولتِ مردم‌سالار» است.

۱۲:۳۱ صباغیان: به دنبال اصلاح ساختار سیاسی و اقتصادی هستم

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به ثبت نامش در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: هدف اصلی و اولویت اول من اصلاح ساختار سیاسی و اقتصادی است.

۱۱:۳۹: کواکبیان داوطلب انتخابات ریاست جمهوری شد

«مصطفی کواکبیان» دبیرکل حزب مردم‌سالاری برای انجام ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری به ستاد انتخابات کشور آمد.

۱۱:۲۹ صباغیان در انتخابات ثبت نام کرد

«محمدرضا صباغیان» نماینده دوره یازدهم و دوازدهم مجلس شورای اسلامی، اولین ثبت نام‌کننده انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد.

۰۹:۵۹: ۳۰ نفر برای ثبت نام مراجعه کردند اما از شرایط لازم برخوردار نبودند

سخنگوی ستاد انتخابات گفت: در ساعت‌های اولیه، ۳۰ نفر داوطلب برای نامزدی ریاست‌جمهوری به ستاد مراجعه کردند که بعد از بررسی مدارک شرایط لازم را برای ثبت نام قطعی نداشتند.

۸:۱۰ وحیدی: همه مردم خود را برای یک مشارکت گسترده آماده کنند

وزیر کشور گفت: انتخابات در کمال امنیت و سلامت و با رقابت خوب و مشارکت گسترده همه مردم عزیز انجام خواهد شد، همه مردم خود را برای مشارکت گسترده انتخابات ریاست جمهوری آماده کنند.

جلیلی آخرین ثبت‌نام کننده روز نخست/ کواکبیان با ۵ برنامه آمد+ فیلم و عکس

۰۸:۰۰ نام نویسی از داوطلبان انتخابات آغاز شد

نام نویسی از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به صورت رسمی از ساعت هشت صبح امروز در وزارت کشور آغاز شد.

کدخبر 1316
Picture of سردبیر

سردبیر

مطالب مرتبط
برچسب‌ها
نظر شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین دیدگاه‌ها
 • احمد:15:12
  سلام ‌اقای‌پزشکیان‌به‌مارای‌دادیم‌چون‌شعوردارم.لطفابه‌شعورماتوهین‌نکنید.هیچ‌دولتی‌نتوانسته‌طرح‌ضربتی‌جایگزینی‌پیکان‌هاوسواری‌فرسوده‌راانجام‌دهد.اگرحقیقت‌رامیگوییددستوردهیدتاتمام‌شدن‌همه‌وجایگزینی‌اخرین‌سواری‌فرسوده‌درایران‌شرکتهای‌خود روسازی‌به‌هیچکس‌وهیچ‌ارگانی‌به‌جزدارندگان‌سواری‌فرسوده.تحویل‌ندهندوتسهیل‌وتسریع‌فرمایید..‌اگرنمیتوانیدراحت‌ترین‌راه‌راانتخاب‌فرماییددستوردهیدطرخ‌جاگزینی‌جمع‌شودماهم‌باهمین‌قراضه‌مان‌بسازیم‌تابمیریم.اینکارازعزاداری‌عاشوراواجبتراست.امام‌حسین‌هم‌راضی‌تراست...مردانه‌صادقانه‌بفرماییدواینقدربه‌شعورماکه‌رای‌به‌شمادادیم.توهین‌نکنیدحق‌مانیست....قم
 • محمد اخوان آتشگاه:14:51
  سلام عرض ادب و احترام تبریک میگم.فقط مشکلات خودراکجااعلامکنیم
 • نهال:23:08
  سلام موفقیت دکتر را تبریک می گم . خواهشا سیستم وزارت آموزش و پرورش را کلا عوض کنید . افراد وزارت خانه وابستگان خود را که هیچ شتیستگی ندارن در سمت های مختلف از جمله مدیر مدرسه گذاشتن که هیچگونه شایستگی ندارن
 • عبدالحق:08:11
  بادرود و سلام ما مردم بلوچستان پشتت هستیم ان الله بعدشم این همه رییس جمهور وعده الکی دادن بنده چهار سال دنبال کارکمیته هستم مستاجرم با بچه ومادر همه خدا شما روخیربده دلگرم شمایم
 • کبری بهرامی:16:05
  عرض سلام و تبریک به آقای پزشکیان آقای پزشکیان امروز روز شهادت حضرت علی اصغر شما رو قسم میدم به گلوی پاره پاره آن عزیز به ما هم کمک کنید یه وام می‌خوام برای خودم شغلی روستامون شروع کنم خیلی هزینه کردم بابت کلاسام رایشگری کمک کنید راه بندازم با کمک جنابعالی ممنونم
 • نظری:21:21
  پرسپولیس از چه نظر پرسپولیس است؟ و استقلال از چه نظر استقلال است؟ اگر پیراهن آبی را بر تن بازیکنان پرسپولیس کنید تبدیل میشود به استقلال ! و بالعکس ... به همین مضحکی ، به همین سادگی ! حالا دیگر فرقی ندارد شما به جلیلی رای داده اید یا پزشکیان ، چون روی پیشانی شما نوشته نشده "رای دهنده به فلانی!" حتی اگر واقعا به پزشکیان رای داده باشید ، دیگران میتوانند بگویند دروغ نگو ، از قیافه ات مشخصه به جلیلی رای دادی و بالعکس ! حالا خوب یا بد پزشکیان به همه مردم بر می گردد فاغ از ژنتیک شان ! اگر یارانه را قطع کند یا افزایش ندهد ، اگر بنزین را گران کند ، اگر تورم بیشتر شود ، اگر بدهی دولت افزایش یابد ، اگر استخدام ها لغو شوند، اگر طرح مسکن متوقف شود ، گریبانگیر همه است از ماکو تا راسک ! البته فقری که برای طبقات ضعیف جامعه ابجاد شود از طرف دیگر به نفع و سود الیگارشی ها هم هست، همان کسانی که ثروت باد آورده زیادی بدست آوردند و حاصلش کاخ هایی شد در دوبی و ابوظبی ... . راهکار چیست؟ آیا باید منتظر بمانیم تا ۴ یا ۸ سال بعد دوباره جلیلی بیاید و فساد را در ایران ریشه کن کند؟؟! با این حساب باید جلیلی برود در اتحادیه اروپا و آمریکا و سایر نقاط جهان هم رئیس جمهور شود تا آنها هم از شر فساد رهایی یابند!!
 • روئا:14:50
  ♦️چرا ۱۴۰۳، عجیب‌ترین انتخابات تاریخ ایران بود؟ ✍️مصطفی فقیهی 🔹عجیب‌ترین انتخابات در تاریخ ایران ‏که پیروزِ آن ‏بدون هیچ قول و وعده ‏و بی‌حمایتِ هیچ سلبریتی ‏و با کسبِ آراء فقرا ‏و بدنه‌ی سنتی-سیستمی ‏و آراءِ نُو خاکستری‌ها ‏و در برابر یک دولت و ستاد و سیما ‏بر صندلی ریاست‌جمهوری نشست ‏🔹با مشارکت مضاعف در دور دوم‌ ‏نسبت به دور اول ‏برخلافِ همه‌ی ادوارِ دو دوره‌ای #برای_ایران #طبیب_ایران #زندگی_بدون_شرمساری 🇮🇷 #همه_باهم_برای_ایران @dr_pezeshkian_ir