سایت انتخابات ۱۴۰۳ متعلق به هیچ کاندیدایی نیست و کاملا مستقل فعالیت می‌کند

Search

ظریف: فرق است بین اینکه چماق به دست‌ها در پاستور باشند یا پزشکیان

سخنرانی ظریف در حمایت از پزشکیان
اجازه ندهید گروهی مزدبگیر بگویند رای ندهید، من می‌گویم تفاوت از زمین تا آسمان است. پزشکیان برای بلندپروازی سرکوب نمی‌کند، فیلتر نمی‌کند که فیلترشکن بفروشد.

محمدجواد ظریف در جمع هواداران مسعود پزشکیان در ورزشگاه شهید بابایی قزوین گفت: خیلی‌ متفاوت است که خشک مغزان و چماق به دستان در پاستور باشند یا پزشکیان، فرق آن به اندازه گوشت ۱۲۰ هزار تومانی تا ۷۵۰ هزارتومانی است.

اجازه ندهید گروهی مزدبگیر بگویند که شما نباید سر صندوق بروید، من می‌گویم تفاوت از زمین تا آسمان است، پزشکیان کسی است که برای بلندپروازی سرکوب نمی‌کند، پزشکیان تلفن شما را فیلتر نمی‌کند که فیلترشکن بفروشد.

به گزارش ایرنا، ظریف همچنین گفت: خیلی تفاوت دارد که پس از انتخابات چه کسی در پاستور قرار گیرد، من به شما می‌گویم که همه چیز شمایید، خودتان را باور کنید، امیر کبیر و ایران ساز شماها هستید و ما هرگز اجازه نخواهیم داد یک اقلیت حس اکثریت پیدا کرده و بر ما حکومت کنند.

وزیر سابق امور خارجه ایران ادامه داد: زمان دلالان سیاسی به پایان رسیده و ما نیازمند رجال سیاسی هستیم، زمان تندروی و کاسبان تحریم تمام شده است، ما شجاعت و صداقت می‌خواهیم و از هرگونه اختلاس و ثروت اندوزی بیزاریم.

ظریف بیان کرد: متاسفانه در مناظره‌ها دروغ می‌گویند که ما واکسن وارد نکردیم، بعد از ۱۰ سال فقط هشت دقیقه صبح کردم که انگار آب به لانه موریانه‌ها ریختند، هزاران تهمت و دروغ گفتند تا حرف حق را خفه کنند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب به مناظره‌ها اشارت کرد و گفت: نامزد اجاره‌ای پاسخ دادن ندارد، نباید اجازه دهیم عده‌ای شکم خودشان سیر باشد و عده‌ای دیگر گرسنه باشند، من مجددا تاکید می‌کنم اجازه ندهیم معلمان و دانشجویان ما مظلوم واقع شده و از تحصیل محروم شوند.

وزیر سابق امور خارجه کشور اضافه کرد: اگر پشتوانه رای شما نبود، هیچ کس چنین توانی را نداشت که مقابل قدرت‌های بزرگ بایستد و آن‌ها فهمیدند که با قدمتی هفت هزارساله طرف هستند که توان مقابله با آن‌ها را ندارند.

ظریف خاطرنشان کرد: ایران و ایرانی را هیچ‌کس نمی‌تواند تهدید و تحریم کند، مردم قهرمان قزوین شما بودید که با حضور ۷۲ درصدی در انتخابات سال ۹۲ به ما این امکان را دادید که در برابر ۶ قدرت بزرگ بایستیم. ما ایستاده‌ایم که از این آب و خاک دفاع کنیم و آن را از گزند مصون بداریم، قدر این ایران اهورایی را بدانید، از کرد و ترک گرفته تا عرب، ترکمن و بلوچ پای این ایران ایستادند و همه از هر جنس و قشری ایرانی هستیم.

ظریف یادآور شد: امیدوارم به برکت روز غدیر، حرکت بیداری و آزادیخواهی، استقلال طلبی و تلاش برای پیروزی یک انسان پاکدست روز جمعه به نتیجه برسد، بنابراین همراه خودتان ۲۱ نفر را سر صندوق رای بیاورید تا روز جمعه با تعداد بالا به پزشکیان رای داده و پیروز شویم.

کدخبر 5986
Picture of سردبیر

سردبیر

مطالب مرتبط
برچسب‌ها
نظر شما
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین دیدگاه‌ها
 • احمد:15:12
  سلام ‌اقای‌پزشکیان‌به‌مارای‌دادیم‌چون‌شعوردارم.لطفابه‌شعورماتوهین‌نکنید.هیچ‌دولتی‌نتوانسته‌طرح‌ضربتی‌جایگزینی‌پیکان‌هاوسواری‌فرسوده‌راانجام‌دهد.اگرحقیقت‌رامیگوییددستوردهیدتاتمام‌شدن‌همه‌وجایگزینی‌اخرین‌سواری‌فرسوده‌درایران‌شرکتهای‌خود روسازی‌به‌هیچکس‌وهیچ‌ارگانی‌به‌جزدارندگان‌سواری‌فرسوده.تحویل‌ندهندوتسهیل‌وتسریع‌فرمایید..‌اگرنمیتوانیدراحت‌ترین‌راه‌راانتخاب‌فرماییددستوردهیدطرخ‌جاگزینی‌جمع‌شودماهم‌باهمین‌قراضه‌مان‌بسازیم‌تابمیریم.اینکارازعزاداری‌عاشوراواجبتراست.امام‌حسین‌هم‌راضی‌تراست...مردانه‌صادقانه‌بفرماییدواینقدربه‌شعورماکه‌رای‌به‌شمادادیم.توهین‌نکنیدحق‌مانیست....قم
 • محمد اخوان آتشگاه:14:51
  سلام عرض ادب و احترام تبریک میگم.فقط مشکلات خودراکجااعلامکنیم
 • نهال:23:08
  سلام موفقیت دکتر را تبریک می گم . خواهشا سیستم وزارت آموزش و پرورش را کلا عوض کنید . افراد وزارت خانه وابستگان خود را که هیچ شتیستگی ندارن در سمت های مختلف از جمله مدیر مدرسه گذاشتن که هیچگونه شایستگی ندارن
 • عبدالحق:08:11
  بادرود و سلام ما مردم بلوچستان پشتت هستیم ان الله بعدشم این همه رییس جمهور وعده الکی دادن بنده چهار سال دنبال کارکمیته هستم مستاجرم با بچه ومادر همه خدا شما روخیربده دلگرم شمایم
 • کبری بهرامی:16:05
  عرض سلام و تبریک به آقای پزشکیان آقای پزشکیان امروز روز شهادت حضرت علی اصغر شما رو قسم میدم به گلوی پاره پاره آن عزیز به ما هم کمک کنید یه وام می‌خوام برای خودم شغلی روستامون شروع کنم خیلی هزینه کردم بابت کلاسام رایشگری کمک کنید راه بندازم با کمک جنابعالی ممنونم
 • نظری:21:21
  پرسپولیس از چه نظر پرسپولیس است؟ و استقلال از چه نظر استقلال است؟ اگر پیراهن آبی را بر تن بازیکنان پرسپولیس کنید تبدیل میشود به استقلال ! و بالعکس ... به همین مضحکی ، به همین سادگی ! حالا دیگر فرقی ندارد شما به جلیلی رای داده اید یا پزشکیان ، چون روی پیشانی شما نوشته نشده "رای دهنده به فلانی!" حتی اگر واقعا به پزشکیان رای داده باشید ، دیگران میتوانند بگویند دروغ نگو ، از قیافه ات مشخصه به جلیلی رای دادی و بالعکس ! حالا خوب یا بد پزشکیان به همه مردم بر می گردد فاغ از ژنتیک شان ! اگر یارانه را قطع کند یا افزایش ندهد ، اگر بنزین را گران کند ، اگر تورم بیشتر شود ، اگر بدهی دولت افزایش یابد ، اگر استخدام ها لغو شوند، اگر طرح مسکن متوقف شود ، گریبانگیر همه است از ماکو تا راسک ! البته فقری که برای طبقات ضعیف جامعه ابجاد شود از طرف دیگر به نفع و سود الیگارشی ها هم هست، همان کسانی که ثروت باد آورده زیادی بدست آوردند و حاصلش کاخ هایی شد در دوبی و ابوظبی ... . راهکار چیست؟ آیا باید منتظر بمانیم تا ۴ یا ۸ سال بعد دوباره جلیلی بیاید و فساد را در ایران ریشه کن کند؟؟! با این حساب باید جلیلی برود در اتحادیه اروپا و آمریکا و سایر نقاط جهان هم رئیس جمهور شود تا آنها هم از شر فساد رهایی یابند!!
 • روئا:14:50
  ♦️چرا ۱۴۰۳، عجیب‌ترین انتخابات تاریخ ایران بود؟ ✍️مصطفی فقیهی 🔹عجیب‌ترین انتخابات در تاریخ ایران ‏که پیروزِ آن ‏بدون هیچ قول و وعده ‏و بی‌حمایتِ هیچ سلبریتی ‏و با کسبِ آراء فقرا ‏و بدنه‌ی سنتی-سیستمی ‏و آراءِ نُو خاکستری‌ها ‏و در برابر یک دولت و ستاد و سیما ‏بر صندلی ریاست‌جمهوری نشست ‏🔹با مشارکت مضاعف در دور دوم‌ ‏نسبت به دور اول ‏برخلافِ همه‌ی ادوارِ دو دوره‌ای #برای_ایران #طبیب_ایران #زندگی_بدون_شرمساری 🇮🇷 #همه_باهم_برای_ایران @dr_pezeshkian_ir